Pernenat 7 Janar, 2021 255

Shtatezani

Pershendetje nena te dashura.
A eshte e mundur qe te kesh ngelur shtatzane dhe pse te vijne menstruacionet?
Nese po cilen date duhet te marrim si fillim te shtatezanise?
Anonim ju lutem🙏🙏

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X