Pernenat 13 Tetor, 2021 0

Shqetesim per vajzen 3 vjece

Mirembrema te dashura nena!Athere vajza ime tani ben 3 vjece dhe para pak ditesh vura re qe pak poshte gjoksit i kishte dal nje kocke si me e ngritur nga te tj.E kisha sot per vizit tek nje dr ortoped ktu ne Durres dhe me tha qe kto ne te shumten e rasteve shkaktohen nga mungesa e vit D.Me tha ti beja nje grafi ku rezultoi mire dhe analizen e vid.D bashke me kte analize kerkova qe ti beja edhe disa analiza te tj qe skan dal mire dhe me ben shume merak.Nuk kam informacjone per Streptokokun se kjo i ka dal shume keq goces dhe nuk di si kurohet dhe kush eshte mjeku specjalist per kete mikrob.Kush ka info ose ka nje provoj te ngjashme do ja dija per ndere te me ndinmonte.Me falni qe u zgjata shume po doja te isha sa me e qarte.Naten e mire ju perqafoj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X