Pernenat 27 Shtator, 2021 0

shqetesim me bebin

Pershendetje
Kam gocen 3 muajshe e ushqej me qumesht gjiri dhe ka kapsllek cfare duhet te bej e nxjerr jasht me suposte ju lutem me rekomandoni dicka


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti nisni peginpol( mund t’ia fusni tek qumeshti

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X