Pernenat 17 Mars, 2022 0

Shprese

pershendetje nena e di qe jom jashte teme edhe shume tjera do me ofendojn po kur ke hall e nuk ke zgjidhje kerkon dikun te mbeshtetesh.Atehere kam nevoj ndonje keshill nga ju dyshoj ne burrin se me tradhton pasi qe qdo kohe e mban tel. me veti dhe me kode mos di ndonjera nga ju naj trik si ta zbuloj permes mesengjerit ose diqka te ngjashme pasi po kaloj nje kohe shume te merzitshme( kom provu me fol me ta po thjesht nuk i pranon senet )flm shume


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X