Pernenat 4 Gusht, 2019 1180

Shperblimi

Pershendetje Nena😍😍😍 doja te pyesja nenat qe kan lindur ne vitin 2019 Pasi un jam shtatzan dhe kur te lind burrin sdo e kem ktu ate cekun a mund ta marr un e vetme dhe a mund ta thyej pa pranin e burrit ne bank? Dhe cfar dokumentash duhen ? Flm per pergjigjet


  1. avatar Anonim-6411

    Po ate vetem ti mundesh ta marresh ska lidhje burri….un vetem me kart identiteti e kam marr ne maternitet dhe me cekun e me kart identititeti ne bank..

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X