Pernenat 5 Korrik, 2019 401

Shperblimi per bebet

Pershendetie nena doja te beja nje pytje ju nena qe keni lindur ne 2019 ikeni marre shperblimin qe kan thene do merret direk ceku ne maternitet.


  1. esmasiar

    po merr cekun ne maternitet dhe sapo del nga spitali i merr tek credins bank.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X