Pernenat 4 Maj, 2020 156

Shperblimi per bebet e lindura jashte Shqiperise

Pershendetje nena
Jam ber nene para disa javesh dhe doja te pyesja per nenat qe jetojn jasht Shqiperis si kan vepruar per te mar shperblimin ne Shqiperi cfare dokumentacionesh nevojiten
Faleminderit kush pergjigjet ☺️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X