Pernenat 23 Qershor, 2021 0

Shperblimi i lindjes

Mirembrema nena te dashura! Kam.djalin 2 vjec dhe sapo zbulova qe jam shtatezane. U lumturova shume pasi shtatezanine e pare e kam arritur me shume veshtiresi. Une nuk jam ne pune. Do qe perfitoj 80p mije leke te vjetra shperblim nga shteti. Doja te dija po nga sigurimet shendetesore perfit9j ndonje te ardhur? Sepse.me djalin e pare kam qene ne pune dhe per 1 vit rresht mbasi linda merja para cdo muaj. Faleminderit! Anonim ju lutem!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X