Pernenat 24 Janar, 2020 3162

Shperblimi i lindjes

Pershendetje nena, doja te ju pyesja lidhur me ate shperblimin e lindjes, ne rastin e femijes se trete qe do lindi ne prill (per mua), sa lek i bie te marr, dhe si funksionon ajo pjesa e marrjes,,,,si eshte procedura? A ka ndonje rast qe nuk ia ka dhene leket shteti?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X