Pernenat 5 Maj, 2020 134

Shperblim per bebet e lindur jashte Shqiperie

Mirmbrema nena te pa lodhura 😁
Une kisha nje pytje per nenat qe jeton jashte saktesisht per nenat qe jeton ne Itali si kan vepruar me rregjistrimin e femijes ne Shqiperi dhe ae kan perfituar bonusin e 400 mi lekve faleminderit kush me jep nje informacjon
Ti keni mir bebet 😁💋💋


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X