Pernenat 16 Gusht, 2019 950

Shitje

Prsh doja te shisja kte karrocen per femij eshte pothuajse e re shum pak e perdorur shitet me t gjith aksesoret 180 mij lek te vjetra


  1. avatar Anonim-6507

    Sa e shet dhe ku rrin

    1. Per Nenat

      180 mije shkruhet ne postim.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X