Pernenat 29 Tetor, 2021 0

Shitet karroce lorelli starlight

Shitet karroce lorelli ne gjendje te mire. Karroca eshte set 3n2, ku perfshihen sexholino (car seat), portbebeja e cila behet edhe ndenjese ne forme karrige per beben kur fillon ulet, skeleti, canta, rrjeta dhe shtroja per nderrimin e bebit. Cmimi 17.000 lek te reja.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X