Pernenat 1 Tetor, 2021 0

Shije e keqe gjate shtatzanise

Pershendetje ju ka ndodh gjate shtatzanis muajin e 2 tkeni shije te keqe te gojes dhe qka do te hajsh te vjen embel si uji si qdo gje


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X