Pernenat 21 Dhjetor, 2020 224

Shes krevat dhe karroc per femij

pershendetje te gjitha nenave.
kam krevatin e cunit dhe karrocen set 3 n 1 dhe dua ti shes per arsye largimi nga shqiperia krevati esht perdorur veten 3 muaj dhe karroca 6 muaj. kush esht e interesuar t shkruaj ne koment se e kontaktoj vet.
cmimi esht 40 milek te reja te dyja. ndodhem ne durres

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X