Pernenat 10 Tetor, 2019 869

Shes karroce CAM

Pershendetje! Doja te shisja karrocen e firmes CAM made in Italy. Karroca ka 2 veshje te kuqe dhe blu, gjithashtu eshte e mirembajtur. Shitet per vetem 50 mije leke ne Durres.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X