Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Shenje qe nga lindja

Pershendetje, doja tju pyesja per kte shenjen qe goca i ime ka qe ne lindje dhe ende si ka ikur


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj nje konsulte me mjek dermatolog

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X