Pernenat 6 Tetor, 2020 125

Shenja te kuqe

Femija ime eshte 16 muaj dhe shpesh her ne vende te ndryshme I shfaqen shenja te kuqe

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Kujdes ne produktet qe perdorni, shampo, crem , pampers,( mos ja ndryshoni) , ju rekomandoj ti beni nje analize per fece parazit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X