Pernenat 28 Korrik, 2020 33

Shenja te kuqe ne fytur

Prsh desha ti bej pyetje mjekes djali ka 4 muaj dhe prej se ka lind ika disa shenja te kuqe ne fytyr mjeket thon se i heken me kalimin e kohes desha te di mendimin e juaj

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Me dergoni nje foto te elementeve

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X