Pernenat 23 Korrik, 2020 26

Shenja ne lekure

Pershendetje..kam vajzen 22 muajshe ..dhe papritur vura re qe vajza tek pjesa e qafes kishte dy pika si te kuqe ..dhe 2 tek shpatulla ..nuk jan nishane ..sepse dje i jan shfaqur ..ju lutem me ktheni pgj cfar mund te jet

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Mi beni nje foto e ma dergoni

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X