Pernenat 10 Nëntor, 2019 277

Shendeti

Ju lutem cfar menyre tjeter Ka per marrjen e urines per analiz pasi Kam perdor qeskat qe Jan apostafat por pa rezultat?A Ka ndonje menyr tjeter?


  1. Dedja Majlinda

    Me qesen e urines ne mengjes sapo bebi zgjohet laje bebin,nga poshte thaje e vendosi qesen dhe qendroji aty sapo ta bej ta ndihmosh tmos e derdhi ,mos ia vendos bebelinen dmth . Un keshtu ia marr . Ne fillim e kisha shm tveshtir mirpo tani e di qe sapo zgjohet e ben urinen .

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X