Pernenat 7 Tetor, 2021 0

Sekreti i hundeve ,

Djali im.15 muaj gati prej lindjes ka probleme me sekretin ne hund . Cdo 2 jave pranon antibiotik per shkak se ndonjeher arrin deri te skuqja e fytit .
Ka renie te imunitetit sepse shume shpejt arrin ti pranon viruset . TASH gati 2muaj refuzon ushqimin nuk ka apetit per ushqim uj nuk pi rall gati se asnje gote ose shishe ne dite.
Ju lutem me ndihmoni si ta largoj sekretin ne hunde, dhe si ta forcoj imunitetin.?
Poashtu me ndihmoni edhe reth ushqimit si te bej qe ai te kete deshire per ushqim.?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X