Pernenat 15 Shkurt, 2021 190

Sekrecionet ne shtatzani

Shpresoj te jeni mir nena..deshta me ju pyt juve qe jeni me eksperienca gjate shtatzanis a keni pasur sekrecione..sepse un jam tani ne javen e 7 dhe qe dy dit kan fillu me Mardh sekrecione pak si ne te verdh a osht diqka rrezik..kam kontroll mbas nje jave por deshta te ju pys juve a ju ka ndodh kjjo dhe a eshte diqka per fetusin kaloni mir🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X