Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Sekrecionet ne fyt

Pershendetje .
Kam djalin 5 muajsh,esht i bllokuar nga sekrecionet ne fyt i ben fyti gerr gerr ndonjeher i krijon si kolle.I kam ber shume her avull,2 her antibiotik nga pediatria lagjes.A mund te me sugjeroni dicka se cfare ti perdor?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje vizite per te perjashtuar ndonje bronchit…
    per sekrecionet Ju rekomandoj supposto sopulmine dhe aerosoloterapi

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X