Pernenat 13 Nëntor, 2019 162

Sekrecionet e hundeve

Pershendetje ! Kam femijen 3 muajsh jam e ineresuar cfare te perdor per hundet e bllokuara, perdor pomp thithse dhe nje si tip sprait por pa efekt.
Çfar me sugjeroni juve?
Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X