Pernenat 8 Dhjetor, 2019 511

Sekrecione

Jam nje vajze 17 vjecare dhe kam nje problem nuk e di a keni patur dhe ju te njdjtin problem por tani ne periudhen e dimrit kan filluar me dalin sekrecione te bardha nga zona intime cfare duhet te bej a eshtd shqetesuese?


  1. avatar Anonim-7347

    Nqs sekrecionet nuk vijnë erë, nuk ke djegje apo kruajtje është gjë shumë normale. Ska asgjë për tu shqetësuar ndodhe në disa ditë të ciklit mujor si pshm para periodave ose në ditët e ovulimit.

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Ju rekomandoj te beni nje kulture te sekrecioneve vaginale per cocce e candida

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X