Pernenat 23 Korrik, 2020 126

Sekrecione te kafta

Pershendetje jam ne javen e 8 te shtatzanis dhe kam pak sekrecione te kafta qe dy dit a eshte diqka problem apo normale


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X