Pernenat 23 Korrik, 2020 171

Sekrecione te kafta ne shtatzani

Pershendetje jam ne javen e 8 te dhtatzanis dhe kam sekrecione te kafta qe dy dit shum pak a eshte normale apo jan shenja te ndonje aborti?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X