Pernenat 21 Prill, 2020 361

Sekrecione ne kraharor

peshendetje kam djalin 6 muajsh dhe ka shum sekrecione ne kraharor dhe frymarjen e ben me bark dhe mezi arin te bej nje frymarje te leht si mund ti bej ?.. theksoj se ajrozolin nuk mund tja bej dot sepse nuk na lejojn te dalim 😔😔😔

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti perdorni supposto sopulmine ose mucosolvan( jane per shkrirjen e sekrecioneve) , e mbani femijen 3-4 here ne dite ne nje ene me caj te ngrohte ne nje distance jo sh te afert me fytyren

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X