Pernenat 8 Dhjetor, 2020 195

Sekrecione kafe gjat 7 mujorit te shtatzanise

Pershendetje, do kisha shume deshire te merrja nje pergjigje nga ju pasi jam pak shqetesuar, jam shtatezen ne muajn e 7 dhe kam secrecione te kafta ne te kuqrremt. Kur bera analizen doli qe kisha infeksion dhe mora nje tablet, me pas kisha shume pak fare por pas dy javesh fillova te kem serisht dhe pak me shume se heren e pare dhe doja te dija a eshte normale apo cfare duhet te bej??
Shume faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X