Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Sasia e ushqyerjes per bebin 3 muajsh

Ju lutem sa ml qumesht duhet te pije nje bebe 3 mujashe? Une e kam me gji dhe me formule.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Varet nga sasia e gjirit qe ju keni Ju rekomandoj ti beni nje peshe bebit kur keni mbi 2 h pa e ushqyer e jepni gji e i beni nje peshe tjeter , per te pare sasine e qumeshtit qe ju keni

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X