Pernenat 21 Dhjetor, 2020 11

Sasia ditore e qumshtit per beba 9muajsh

Prsh.kam djalin 9muajsh dhe konsumon 3vakte te plota edhe merendinen
Sa ml qumesht duhet te pije ne dite?
Pediatra ngaqe djali kur pin 360ml qumesht ne dite me vjell
Kur pi 250 nuk vjell edhe eshte ok
Nuk e di eshte mjaftueshem 250ml qumesht ne dite? Flm paraprakisht

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X