Pernenat 27 Prill, 2021 0

Sa peshe duhet te shtoje ne jave pasi kalon muajin e 2 te jetes?

Pershendetje,

Kam bebin 3 muajsh dhe me duket sikur javet e fundit nuk ka shtuar fare peshe. Sa mendoni se duhet te shtoje? I jap vetem qumesht gjiri…


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X