Pernenat 27 Prill, 2021 0

Sa ore mesatarisht duhet te fleje nje femije 4 muajsh

Pershendetje doktoresha!
Kam vajzen 4 muajshe dhe doja te dija sa ore flene femijet ne kete moshe?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X