Pernenat 15 Gusht, 2019 467

Sa kushton nje vizite tek klinika e dr Kosovës?

Prsh grupi dua te beja nje vizit gjinekoligjike tek klinika e Halim Kosovs. desha te dija sa kushton nje vizit atje??😘😘


  1. avatar Anonim-6734

    Gjeji nr e tel dhe pyet recepsjonin

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X