Pernenat 22 Tetor, 2019 1554

Sa kushton lindja në këtë spital?

Pershendetje per te gjitha nenat
Desha te di kushe ka lindur me doktore Halim kosoven te spitali amerikane 3 sa i ka kushtuare lindja
Se une vizitat i beje me doktore Halim kosovene te nje klinike tjeter klinika vital dhe atije me than qe doktori lindjet i bene te amerikane 3 flm nena nese me ktheni pergjigje


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X