Pernenat 5 Janar, 2021 115

Sa kushtojne dhembet porcelani ne greqi

Pershendetje per te gjithe nenat… Uroj te jeni mire… Jam jashte temave qe behen ketu… Nese me ndihmoni me pergjigje. Kush jeton ne Greqi dhe e din sa kushton venia e dhembeve porcelani… Faleminderit shume 😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X