Pernenat 17 Gusht, 2019 377

Sa here keni tentuar per shtatzeni?

Pershendetje nena
Dua te di nga eksperiencat tuaja ..
Sa here keni tentuar per shtatezani derisa keni marr pergjigjie pozitive
A keni pasur ndonje problem qe nuk ngelnit dot shtatezane
Ishalla dhe juve ju bekon zoti me nje bebe dhe ju qe i keni ti keni me jete te gjate 😇😙
Flm kush komenton


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X