Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Sa duhet te shtoje peshe nje bebe 5 a 6 muajshe

Kam vajzen 6 muajshe dhe peshon 6.600kg dhe eshte 68 cm problemi im eshte qe ajo max shton vetem 600 gr ne muaj..qe kur hyri ne muajn e 5 kam filluar ushqim tani ne te 6 vijon rregullisht perime drithera frutat i han jam e kenaqur me kete pjese gjirin sigurisht ..Eshte shum e shkathet e levizshme por jo “bufe “ si moshataret e saj.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Shtesa eshte e mire( bebi 6 muajsh 2 fishon peshen e lindjes)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X