Pernenat 4 Maj, 2020 98

Rroba per vajza

Pershendetje nena mund te me ndihmoni per rroba vajzash dinerore e kam vajze 3 vjece dhe nuk kam mundesi tja ble sepse jam e papune ndodhem ne elbasan ju lutem mos paragjykoni kush mund te kete mundesi tme ndihmoj nese nuk iu duhen. Mund te shkruani te komentet e ju shkruaj une. Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X