Pernenat 18 Dhjetor, 2020 167

Rroba per shtatzani

Te dashura nena, kam.nje kerkes deri te ju te nderuara, ju kisha lut kush ka mundesi me i dergue disa rroba per shtatzani, kemi disa gra shtatzana qe nuk kan mundesi me i ble, ndoshta ke ni lindur bebin e juja dhe nuk ju duhen me… faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X