Pernenat 19 Tetor, 2020 33

Rroba per femije

Prsh do ja tju pyesja kush me ndihmon me disa rroba per femij se skam mundesi ti blej se jan 3 kam dy vajza 4 dhe 6 dhe nje djal 1 e gjysem kush ka mundesi te shkruaj se do i kontaktoj un

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X