Pernenat 11 Shtator, 2020 2280

Rroba per femije

pershendetje Nena te palodhura uroj te jeni Mir ju dhe bebat tuaj.une jam mami i 2 djemeve 2e gjys dhe 8 vjec do doja te me ndihmonit me disa rroba te femijeve tuaj qe nuk i bejn me Pasi nuk kam mundesi ekonomike qe ti plotesoj te gjitha mundesit tani fillim dhe kopshti dhe shkolla dhe nuk kam azgje per to as cante azgje.shpresoj qe mos kem komente ofenduase sepse nuk eshte turp te kerkosh per hir te femijeve kush te kete mundesi te komentoj ketu dhe e kontaktoj une flm shum te gjitheve perqafime per bebat tuaj🥰🥰🥰

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X