Pernenat 25 Shtator, 2021 0

Rroba

Pershendetje!

Nese ndonje nga nenat ka veshje per cuna mbi 5 muajsh per dimer qe nuk i duhen me . Mund ti mi dhuroj mua do me ndihmonit shume pasi per momentin kam dhe bashkshortin pa pune . Ju lutem mund ta postoni . Faleminderit 😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X