Pernenat 5 Maj, 2020 240

Rrjedhja e kerthizes

Doktoresha pershendetje! Po ju dergoj foto per problemin e kerthizes. Vajza eshte 6 muajshe dhe ende i rrjedh kerthiza. Kam provuar medikamente te ndryshme. Ne fillim me alkool dhe pedadin. Pastaj me puder te legshme, pastaj kam vazhduar eozin per dy jave. I kam ber dhe nje eko se me than mos ndoshta kishin bere doktoret ndonje gabim ne lindje por ishte ok. Per nje periudhe kohe ishte ne rregull. Tani filloj prap ti rrjedh dhe i behet me pika te kuqe nga brenda. Nga se shkaktohet? Cfare mund ti bej?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te beni tharje te mire te kerthizes pas dushit, me garze sterile duke i bere pastrim te thelle duke e hapur me gishtin e madh dhe tregues, here pas here te rekomandoj dizefektimin me baby time

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X