Pernenat 13 Prill, 2021 0

Rreth ushqyerjes se bebit 7 muajsh

Kam vajzen 7 muajsh dhe pervecse e ushqej me qumesht gjiri, i jap edhe qumesht formule dhe i kam filluar purete e pergatitura vete ne shtepi, por edhe te homogjenizuara kur jam jashte shtepise. (Perdor marka te ndryshme)

A mendoni se jam duke vepruar drejt?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ushqime te pergatitura vet, ne raste te vecanta po mund te perdorni ato te homogjenizuara… perderisa e keni me gji nuk ke pse i jep vakte formule ato zevendesoi vakte ushqimore( leng frutash, muhalebi, supe me perime me zog te fresket, makarona plasmon…)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X