Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Rreth te folurit

Pershendetje deshta te ju pyt ne lidhje me djalin tim i ka 3 vjet dhe ende spo me flet e kom pas te logopedja me ka thon qe o trashëgimi edhe qe so i socializëm kështu kejt senet i kupton kur ti flas (ka nejt ne telefon ni koh ama tash so i ndalur prej tij) jom e shqetësuar shum a kishi muajt mem sugjeru diqka


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X