Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Rreth syve

Pershendetje.vajza ime 11 vjecare qe dy vite ka renie te qerpikeve.eshte kontrolluar ne shume vende ne dermatolog dhe ne oftamolog por pa ndonje rezultat se pse po i ndodh kjo.heren e pare qe i ka ndodhur ka qene ne 2019 ku pati renie te vetullave dhe qerpikeve.me pas vetullat i dolen dhe me nuk i rane ndersa qerpiket i dilni e i binin.nje kohe ju stabilizua gjendja dmth qerpiket i dolen po.perseri tani vende vende i kane rene dhe ankohet per dhimbje kapake te syrit.theksoj qe sa here analizat i kane dalur mire.eshe vizitat te ofatamologu rreth syvr i kane dalur mire.cfare mund te jete kjo qe po i ndodh? Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X