Pernenat 6 Nëntor, 2019 317

RReth shtatzanise

Pershendetje nena.Jam 8jave e 4dite
Si me rekomandoni te fle.Dhe nganjehere me kap si dhimbje e lehte barku.Eko kam bere dhe jam shume mire.


  1. avatar Anonim-3787

    Shqetsimet e ndryshme tani jane normale,duhet te flesh ne krahun e majte,kshu rekomandohet qe eshte me mire per beben por gjithashtu edhe per nenen,un vet kshu kam bere,e kam patur dhe krahun tim te mbare por vetem ashtu lehtesohesha sidomos nga fundi i shtatzanise,me vone do e kuptosh qe dhe ne shpine nuk do mund te flesh,sdo ndihesh mire,ndersa permbys eshte e ndaluar qe tani,shtatzani te mbare.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X