Pernenat 19 Nëntor, 2020 62

Rreth shtatzanis

Pershendetje a ka dikush ndonje informacion ne lidhje me kete plaken sa eshte e vertet dhe nese po a mundet me e dhan nr e telefonit nese e keni ? Faleminderit shum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X