Pernenat 7 Nëntor, 2019 161

Rreth shtatzanis

Pershendetje me kan dale pucrra ne fytyre dhe me dhembin shum esht normale


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X